تبلیغات
مطالب و مقالات آموزشی - آموزش روش های نزدیکی زن و مرد

مطالب و مقالات آموزشی

مطالب و مقالات آموزشی، دانلود نرم افزار ، دانلود فیلم ، دانلود نرم افزار موبایل

چهارشنبه 7 بهمن 1388

آموزش روش های نزدیکی زن و مرد

نویسنده: مالباخته   طبقه بندی: مطالب آموزشی، 

حالت اول

 

به این حالت از نزدیکی در انگلیسی موقعیت "مبلغان مسیحی" میگویند.

این سنتی ترین نوع آمیزش است که بسیاری برای اولین بار آن را انجام می‌دهند و بدین صورت است که زن در زیر قرار ‌گرفته و پاهای خود را به اندازه ای که احساس راحتی کند باز می کند و مرد در میان پاهای زن دراز کشیده و عمل دخول را انجام می‌دهد.

در این حالت بهتر است که هراز چند گاهی مرد تمام بدن خود را با بدن زن تماس دهد, و همچنین با دستهای خود پستان ‌های زن را بمالد. مرد باید در این میان توجه به توانایی جسمانی زن هم داشته باشد تا باعث فشار و تنگی نفس زن نشود. چنانچه مرد دو دست خود را بصورت ستون در طرفین سینه‌های زن روی زمین قرار دهد, می تواند کنترل بهتری بر وزن و تعادل بدن خود داشته و نتیجه بهتری عاید شود.

بهترین کار جانبی در این نوع آمیزش, بوسیدن زن توسط مرد است. زن هم می‌تواند با نشان دادن علاقه به بوسیده شدن وکمک به حرکات بالا و پایین مرد, مرد را بیش از پیش تحریک کرده و با بالا بردن لگن خود باعث دخول عمیق تر شود.

www.irani0098.mihanblog.com 

حالت دوم

این نوع آمیزش را اصطلاحا پهلو به پهلو می‌نامند. در این حالت هم مرد و هم زن به پهلو خوابیده و عمل دخول را انجام می‌دهند. البته می‌شود حالت اول را به این حالت پیوند زد, یعنی به همان صورتکه مرد روی زن قرار گرفته بود دوتایی به پهلو بخوابند.

در مورد نحوه قرار گرفتن دست و پاها, بهتر است که آن را به عهده خانم گذاشت تا به هر صورتیکه راحت تر است, آنگونه انتخاب کند. در این حالت از آنجایی که اکثر نقاط بدن مرد و زن با یکدیگر در تماس خواهند بود لذت بیشتری عاید طرفین می‌شود. این حالت از آنجا که زن متحمل فشار زیادی نمی‌شود و آزادی عمل مناسبتری دارا خواهد بود, در بین خانمها طرفداران زیادی دارد.

متن سیاه== س ک س در زمان حاملگی == در دوران حاملگی بدن زنان دچار تغییرات فیزیکی و درونی میشود. این تغییرات میتواند در برخی از زنها منجر به افزایش تمایل جنسی و در برخی منجر به کاهش و حتی زدگی از تمایل جنسی در طول دوران حاملگی گردد.

از آن جا که برخوردهای زن و مرد و فشاری که بر بدن خانمها در هنگام نزدیکی وارد می شود ممکن است به جنین آسیب وارد کند لازم است تا سکس در هنگام بارداری زن با ملایمت و احتیاط انجام شود.

 روش های مناسب

روش سگی در این روش زن زانو زده و مرد از عقب دخول را انجام می دهد. برای استفاده از این روش در زمان بارداری زن باید کف زمین خم شده و تمام قسمتهای سینه و دستان خود را روی زمین بگذارد به طوری که هیچ فشاری بر شکمش وارد نشود. در این حالت بهتر است چند بالش نرم در زیر شکم و سینه زن قرار گیرد تا فشار کمتری بر زن وارد شود.

روش پهلو به پهلو در هنگام حاملگی باید از عقب انجام شود یعنی مرد پشت سر زن دراز بکشد و زن پاهای خود را باز کند تا نزدیکی صورت بگیرد.

روش هایی که زن در بالا و مرد در زیر قرار دارند. این روشها برای نزدیکی از راه مقعد و برای خانم هایی که جثه بسیار کوچکتری از شریک جنسی خود دارند نیز بسیار مناسب هستند

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :